NOVINKY

arr3POSUVNÉ SÍTĚ PROTI HMYZUNemáte dost prostoru přede dveřmi pro pořízení otevíravé sítě? Výbornou alternativou je posuvná síť,... arr3Žaluzie IDSNOVINKA   Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili nový a dlouho očekávaný typ interiérové... arr3PLISSÉPlissé žaluzie jsou horkou novinkou v oblasti interiérového stínění. Jsou určeny k montáži nejen do...

KONTAKTY

Pro-okna
naokna@seznam.cz
Praha a okolí - 603 216 736
Beroun a okolí - 733 666 340

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 5 Kč
skladem

Předokenní rolety

VENKOVNÍ ROLETY

Předokenní rolety představují pro zákazníka řadu výhod.

Ve spojení s okny tvoří výbornou tepelnou izolaci a tím rovněž snižují náklady na teplo. Akustická ochrana a dodatečné zabezpečení okenního výklenku zvyšují standart Vašeho bydlení.

Hliníkové lamely jsou vyplněné tepelnou pěnou a jsou dostupné v široké škále barev.

Boxy,lamely a vodící lišty jsou dostupné v základním provedení-bílé,šedé,hnědé.Ostatní barvy RAL a imitaci dřeva za příplatek.

Venkovní rolety pro dodatečnou montáž se vyrábějí přesně na míru a jejich montáž provádíme na venkovní okenní rám pomocí hliníkového boxu ve dvou provedení:hranatý box a kulatý box.

Podomítkové rolety tvoří přirozenou součást domu,jsou určeny převážně do novostaveb,kde je vynechán v nadokenním překladu volný prostor pro pozdější montáž.Tímto řešením je docílen čistý a ničím nerušený vzhled fasády.

Ovládání rolety je vyvedeno skrz okenní rám přímo do místnosti a to buď ručně-ovládádání šnůrou a nebo elektrickým pohonem na dálkové ovládání.

Spolupracujeme  s firmou SOMFY

Předokenní rolety lze vyrobit ve všech šířkách a výška na přání zákazníka.

Proto nás neváhejte kontaktovat my Vám rádi cenovou nabídku zašleme.